Polskie organizacje w Oxfordzie
 
Logo OPA

Oxford Polish Association

Stowarzyszenie Polaków w Oxfordzie powstało w celu wspierania społeczności polskiej w Oxfordzie i okolicach. Pomaga w dostosowywaniu się do norm i przepisów lokalnych oraz integrowaniu z lokalnym środowiskiem. Dostarcza informacji z zakresu spraw socjalnych, edukacyjnych oraz prawnych. Pomaga w rozwijaniu uzdolnień poprzez grupy zainteresowań i grupy wsparcia dla rodzin z dziećmi oraz dla dorosych. Zajmuje się promocją polskiej kultury, tradycji i języka. Organizuje popularne imprezy integracyjne oraz promuje czynny udział w interesujących lokalnych wydarzeniach.

www: http://opaoxford.org/

PPOLogoSML

Polska Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Oksfordzie

Polskia Parafia Katolicka pw. Niepokalanego Serca Maryi w Oksfordzie. Informacje o godzinach i lokalizacji mszy w języku polskim, ogłoszenia parafialne, grupy parafialne, informacje o sakramentach i ważnych wydarzeniach.

www: http://parafiaoxford.co.uk/

Ciekawe strony związane z Oxfordem
 
OksfordScreenSML

Oksford

Strona o charakterze turystyczno-kulturalnym. Ciekawie przedstawiona historia Oksfordu, doskonałe opisy poszczególnych koledży, mniej lub bardziej znanych zabytków, muzeów oraz parków i ogrodów. Znajdują się tutaj również informacje na temat tras spacerowych oraz najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Oksfordzie i okolicach. Jednym słowem jest to portal dla tych, którzy lubią czasem ruszyć się z domu. <br\>www:http://www.oksford.co.uk/
Początek strony