Festiwal Młodych Talentów

18 września 2022 w Sali Teatralnej Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego (POSK) w Londynie odbył się I Festiwal Młodych Talentów.

Był on dedykowany – z inicjatywy młodzieży polonijnej – pamięci królowej Elżbiety II. Wzięło w nim udział 10 uczniów naszej szkoły (Piotr Król, Emilia Liwoch, Sabina Grabarczyk, Victoria Król, Oliver Andersen, Leon Kuca, Daniel Connolley, Anna Parczewska, Dominika Sołtyssek i Aleksander Rossa).

O miano Super Talentu walczyło w sumie 60 polskich artystów w wieku od 6 do 22 lat. Wygrała Natalia Łątka z Bournemouth. Wyróżnienie za swoją pracę artystyczną otrzymał nasz uczeń Daniel Connolley, a Anna Parczewska za swoje wiersze została obwołana przez jury Talentem!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom z naszej szkoły. Wszyscy byli wspaniali, a ja jako opiekun grupy muszę przyznać, że każdy spisał się na medal i ma wyjątkowy talent.

Pani Marioli Pawlak bardzo dziękujemy za koordynowanie konkursu talentów oraz organizację wyjazdu do Londynu.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie patrona medialnego TVP Polonia pod linkiem: https://polonia.tvp.pl/62858836/i-festiwal-polskich-talentow-polonus-2022

Scroll to Top