Kluby i zajęcia pozaszkolne


Klub ceramiczny

Serdecznie zapraszam dzieci od klasy 1 i starsze, do uczestnictwa w zajęciach rzeźbiarskich, które odbywać się będą po lekcjach w Polskiej Szkole od 13 stycznia do 23 marca. Zajęcia prowadzone są przez nauczycielkę i artystkę Ewę Bogacz, która pracuje od lat również w kilku innych szkołach w Oxfordzie.

Dzieci wykonują rzeźbiarskie prace w air-drying clay (glinie, która wysycha twardo bez wypalania), a następnie w kolejnym tygodniu malują je farbami akrylowymi.

Zajęcia fantastycznie działają na usprawnianie mięśni w palcach, co pomaga przy nauce ładnego pisania, jak również bardzo wzmacniają dziecka samoocenę i radość. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dzieci bardzo czekają na ceramikę w Polskiej Szkole, co dodatkowo sprawia, że chętnie do niej chodzą.

Dzieci wykonują rzeźbiarskie prace w air-drying clay (glinie, która wysycha twardo bez wypalania), a następnie w kolejnym tygodniu malują je farbami akrylowymi.

Wszystkie materiały wraz z fartuszkami dostarcza nauczycielka. Zajęcia odbywać się będą w języku polskim zaraz po lekcjach i będą trwać 1 godzinę.
Przed zajęciami dzieci dostają przekąski – proszę o informacje jeśli są alergie.

Zajęcia prowadzone będą w godzinach 13:30 – 14:30

Zapisy na zajęcia

Proszę o wiadomość tekstową lub email z informacjami:
Imię i nazwisko dziecka / Polska szkola
Klasa
Alergie

Koszt zajęć

Koszt od 13 stycznie do 23 marca (10) zajęć wynosi £80. Bardzo proszę o dorecznie Ewie Bogacz gotówki w kopercie z imieniem i nazwiskiem dziecka po pierwszych zajęciach.

Informacje kontaktowe

Ewa Bogacz, ebogartoxford@gmail.com, 07834671850


Scroll to Top