Szkolne informacje 01.06.2024

Drodzy Rodzice i uczniowie,


Dzień dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim Dzieciom z naszej szkoły samych uśmiechów! Niech każdy Wasz dzień będzie pełen przygód i odkryć! 


Wycieczka do Laxton Hall

Wyjeżdżamy dwoma autokarami, opiekunem pierwszego autokaru jest p. Daria Chećko, a drugiego p. Romana Rossa. Uczestniczy otrzymają kontakt telefoniczny do opiekunów.

Harmonogram wyjazdu: 

Spotykamy się przed szkolą w sobotę 8 Czerwca o 9.30 – wyjazd 9.45. Bardzo prosimy być na czas. Pamiętajmy, aby w autobusie nie zabierać ze sobą produktów zawierających orzechy, sezam i łososia. Do Laxton Hall powinniśmy dotrzeć na godz. 12.00.

W czasie imprezy dzieci pozostają pod opieka rodziców i biorą udział w licznych atrakcjach (informacja poniżej). Jeśli są dzieci (dziewczynki i chłopcy) zainteresowane startem w turnieju piłkarskim to prosimy o zgłaszanie się do opiekunek grup. 

Szkoła udostępni 2 ‘gazebo’, aby cała grupa mogła być razem i w razie deszczu mieć schronienie. Opiekunowie grupy będą mieć ze sobą apteczkę.

Prosimy rodziców o zabranie koców piknikowych. 

Zbiórka do wyjazdu powrotnego przy autokarze o 16.30, wyjazd z Laxton Hall o 17.00.

Aktualny plakat i mapa terenu z atrakcjami: https://polskamacierz.org/pl/dla-rodzicow/wesoly-dzien-dziecka-w-laxton-hall/


Pozdrawiam serdecznie,

Marzena Henry

Scroll to Top