Szkolne informacje 29.06.2024

Drodzy Rodzice,


Zajęcia z religii

W najbliższą sobotę mamy religię w kl.4-6.

Kl.1 wychodzi na wycieczkę w tym dniu.


Legitymacje szkolne

Przypominam o wypełnieniu wniosków na legitymacje- jest to równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach w roku szkolnym 2024/25. 

Wzór wniosku o legitymację szkolną [PDF].


Wycieczka do Wrocławia

Dalej zbieramy zapisy na wyjazd dzieci (od kl.6 wzwyż) do Wrocławia 26-30/10/24, koszt £100 (ponieważ mamy dofinansowanie).


Badania OxSocrates

W sobotę odwiedzi nas ponownie grupa OxSocrates z Uniwersytetu Oksfordzkiego, która jest w stanie przebadać ok.20 uczniów (powyżej 11 roku życia), jeśli rodzice chcą, aby ich dzieci wzięły udział, proszę wypełnić zgodę.

Physiology MOT Certificate – Ulotka informacyjna

Zgoda na badania – Formularz


Zakończenie roku w przedszkolu

Przedszkole ma uroczyste zakończenie w tą sobotę, ponieważ w sobotę widzimy się ostatni raz z Panią Anią, której już teraz dziękuję serdecznie za jej niesamowita pracę z przedszkolakami i życzę udanej przeprowadzki i wszystkiego dobrego w nowym miejscu pracy! Oczywiście 6 lipca również będą zajęcia dla przedszkola.


Zakończenie roku szkolnego

Za tydzień zakończenie roku szkolnego. Mamy krótsze zajęcia, kończymy po drugiej lekcji o 12:30. Były pomysły, aby wznowić piknik, proponuje, aby chętni rodzice z dziećmi udali się we własnym zakresie do pobliskiego Aristotle Park po zakończonych zajęciach. Nauczyciele i pracownicy również mogą się udać na piknik, dzieci pozostają pod opieką rodziców.


Sprzedaż podręczników

 Proszę pamiętać o zakupie podręczników na przyszły rok, ceny poniżej.


Pozdrawiam serdecznie,

Marzena Henry

Scroll to Top