Szkolne informacje 02.12.2023

Drodzy Rodzice,

Religia i geografia w kl. 4-6

W tą sobotę odbędzie się religia w kl.4-6. Za tydzień, 9 grudnia, będzie geografia w kl.4-6.


Mikołaj w PSO

9 grudnia 2023 odwiedzi szkołę Św. Mikołaj, a po szkole będzie kiermasz świąteczny. Zapraszamy!


Ostatnie zajęcia

Ostatnie zajęcia są 16 grudnia – odbędzie się wtedy religia w kl.0-3.


Powrót po świętach

Przypominamy: data powrotu po świętach to 13 stycznia.


Spóźnienia w zerówce oraz klasach 1 i 3

Uprzejmie prosimy, aby w przypadku ewentualnych spóźnień, uczniowie zerówki, klasy 1 i 3 wchodzili głównym wejściem do szkoły.


Ubiór dzieci w szkole. Zguby, podpisy na ubraniach i przedmiotach

Bardzo proszę, aby dzieci były ubrane stosownie do pory roku (kurtki, czapki, rękawiczki, odpowiednie buty), w sobotę będzie zimno. Proszę też podpisywać ubranie, pudełka na lunch, butelki, piórniki, itp., żeby w razie zgubienia łatwo można je było zwrócić właścicielowi.


Zbiórka na opiekę nad grobem pani Marii Czaplickiej

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie zbiórki funduszy na opiekę nad grobem Marii Czaplickiej. Pani Mariola poinformowała mnie, że otrzymamy również pomoc z Warszawy, gdzie także zorganizowano zbiórkę!


Praca

Poszukujemy osoby do sprzątania szkoły (ok. 2 godzin – 13:15-15:15), najlepiej z DBS, zainteresowanych prosimy o kontakt ze szkołą.


Parkowanie. Śmieci

Ponawiam prośbę od sąsiadów szkoły o rozsądne parkowanie i niezaśmiecanie ulic oraz terenu szkoły. Dziękuję z góry za zrozumienie.


Kiermasz Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2023 o godzinie 13:00 w PSO odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez godzinę będzie można kupować ozdoby i dekoracje świąteczne, kartki świątecznie i upominki, słodyczne oraz ciasta. Podczas kiermaszu będzie można także wziąć udział w loterii. Osoby zainteresowane pomocą w kiermaszu prosimy o kontakt z panią Joanną Błaszczyk tel. 07873498809.


Planujemy umieszczać szkolne informacje dla rodziców na szkolnej stronie internetowej, raczej niż w formie emaili, które nie zawsze dochodzą do wszystkich rodziców. Może to usprawni przepływ informacji.

Pozdrawiam serdecznie,

Marzena Henry

Scroll to Top