Szkolne informacje 16.03.2024

Drodzy Rodzice,


Historia w kl.4-6 oraz religia w kl.0-3

W najbliższą sobotę odbędzie się historia w kl.4-6 oraz religia w kl.0-3.


Wycieczka do teatru

W niedzielę, 17/03, jest wycieczka do teatru w Londynie


Konkursy

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursach:
20 kwietnia Festiwal Młodych Talentów – zgłoszenia do Pani Marioli nauczycielki kl.3
27 kwietnia Wierszowisko – zgłoszenia do Pani Agaty nauczycielki kl.4

Szczegóły zostały przesłane w ubiegłą sobotę i znajdują się na szkolnej stronie internetowej.


Goście z Wrocławia

14 kwietnia – w ostatnią niedzielę ferii wielkanocnych, o 14:00 odwiedzi naszą szkołę grupa licealistów z Wrocławia wraz z opiekunami. Z naszej strony udział wezmą klasy: A-level, GCSE i kl.7. Klasy zaczęły już wymianę listów, miło będzie poznać uczniów osobiście. Proszę rodziców tych klas o potwierdzenie obecności.


Dzień Dziecka w Laxton Hall

Szkoła chce zorganizować wyjazd dla wszystkich chętnych na Wesoły Dzień Dziecka 8/06 do Laxton Hall. Zachęcam do zapoznania się z atrakcjami: https://polskamacierz.org/pl/dla-rodzicow/wesoly-dzien-dziecka-w-laxton-hall/

https://www.surveymonkey.com/r/DR66Q9Y


23 marca to ostatnia sobota przed feriami wielkanocnymi.

Pozdrawiam serdecznie,

Marzena Henry

Scroll to Top