Ogłoszenia i nowości

KONKURS LITERACKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy do udziału w konkursie literackim dla dzieci i młodzieży polskiej, mieszkającej w Wielkiej Brytanii i uczącej się w Polskich Szkołach Sobotnich. Przewidziane są atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim kokurs ten pomoże zrozumieć i zapoznać się z Polską historią i językiem polskim.

Prace poetyckie i prozatorskie uczestników konkursu muszą być przesłane pocztą elektroniczną w formie załącznika PDF, na adres; konkurswpwp2018@gmail.com W tytule emaila prosze wpisać: „Wolna Polska - Wolni Polacy”, imię i nazwisko oraz wiek autora, np. Wolna Polska - Wolni Polacy, Zuzanna Parczewska, lat 15.

Wszystkie prac prosimy przesłać do 30. czerwca 2018 roku.

Pełny regulamin konkursu można przeczytać tutaj regulamin.pdf

plakat

Klub ceramiczno-artystyczny

Serdecznie informuję, że zajęcia Klubu Ceramiczno – Artystycznego w polskiej szkole odbywać się będą od 17 września do 22 października włącznie – razem 6 sobót.

Zajęcia prowadzi pani Ewa Bogacz – artysta i nauczyciel, która pracuje z dziećmi, oferując popularne warsztaty rzeźbiarsko – ceramiczne w kilku szkołach w Oxfordzie.

Na zajęciach dzieci tworzą projekty z gliny lub z innych materiałów plastycznych, następnie dekorują i malują je. Warsztaty spełniają funkcję rozwijającą naturalne zdolności artystyczne dziecka jak również wyciszają je i poprawiają samoocenę (bo każdy projekt u nas jest wyjątkowy).

Koszt wszystkich materiałów wliczony jest w cenę.

Dzień: SOBOTA

Czas: 1.30 – 2.30

Koszt: £36 (£6 za dziecko / 6 sobót)

Koszt za dwoje dzieci - £60

Trzecie dziecko przyjęte będzie bez opłaty.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną przed pierwszymi zajęciami rano przed szkołą o g.10.00

Uczestnicy zajęć mogą opłacić warsztaty rownież po pierwszych zajęciach.

Dziekuję,

Ewa Bogacz

07834671850

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z I,II,III klasy

Celem zajęć jest profilaktyka wad postawy, przeciwdziałanie pogłębianiu się wady oraz wyrobienie nawyku prawidłowej postawy przez ukształtowanie mocnego gorsetu mięśniowego. Podczas gimnastyki będziemy wykorzystywać rożne przybory tj. szarfy, woreczki, kijki, jeżyki. Zabawowy charkter ćwiczeń ruchowych sprawia, że są one atrakcyjne dla dzieci.

W ramach prowadzonej gimnastyki będą wykonywane ćwiczenia:

  • ogólnorozwojowe
  • wzmacniające
  • elongacyjne
  • równoważne
  • oddechowe
  • korekcyjne stóp

Zajęcia odbywają się w sali bibliotecznej w szkole w każdą sobotę po lekcjach od 13.40- 2.30. Koszt sesji to 5 funtów. Płatne z góry za pięć zajęć £25.

Serdecznie zapraszam
mgr fizjoterapii Katarzyna Gargas

Zapraszamy na kursy

Kursy językowe dla dorosłych:

Kursy dla młodzieży:

Zapisy na kursy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 07872923432 (godz. 17.00 – 20.00) lub za pomocą formularza kontaktowego.

Początek strony